info

De Lūbeck is een tijdelijke invulling aan de Afrikalaan in Gent. Een luwteplek waar je de stadsdrukte kan ontvluchten door in verbinding te komen met de natuur. Een plek waar je zowel tot rust kan komen als actief kan co- creëren. Een ruimte voor experiment, vernieuwing en bovenal verwondering. Een leerrijke, creatieve, speelse, sociale, ecologische en duurzame oase aan de rand van de stad.

 

 
co-creatie
logo_levensbloem_tekst+tekening.png
 

openingstijden

Gedurende de herfst en winter bereiden wij ons voor op het volgend seizoen. We heropenen De Lūbeck op 28 april 2019. Vanaf dan zijn jullie weer van harte welkom op ons terrein binnen de openingstijden.

 
De Levensbloem
Mekkerland
JONG
das Kunst
 

Lübeckstraat, 9000 Gent

 

De Lūbeck

Lübeckstraat, 9000 Gent

info@delubeck.be

 

coördinatie en productie

Eline Danasovsky

eline@delubeck.be

sociale media en vrijwilligerswerking

Céderik Goossens

cederik@delubeck.be

Mekkerland

Stefanie Cottenier

stefanie@mekkerland.be

De Levensbloem

Eline en Céderik

delevensbloem@delubeck.be

das Kunst vzw

Pieter Quaghebeur

pieter@daskunst.be

vzw JONG

Paulien Meirlaen

paulien.meirlaen@vzwjong.be

vzw JONG

Linda Arickx

Linda.Arickx@vzwjong.be

GRAAL vzw (postadres)

Louis Roelandtplein 17, 9000 Gent

0678.581.415

met dank aan: